Loading...
It is currently 24 Nov 2017, 09:33
Switch to mobile style
It is currently 24 Nov 2017, 09:33

Prvi koraci na forumu ( UPUSTVO )

Da se registrujes klikni --> OVDE
Da se prijavis klikni --> OVDE

Detaljno upustvo kako da se registrujete možete pogledati youtube video ispod

Obaveštenja

Linkovi

Dobrodošli na APB ® Community forum. Budite aktivni i pratite novine.

Download Linkovi

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 † RIP Slaven aka Wyatt_EaRp † 
Author Message
APB ® Level 5

Online: 234d 20h 46m 3s
Drzava: Serbia (rs)
Pohvalio: 42 x
Pohvaljen: 201 x
Pol: Muško

Facebook:Facebook
Say Thanks to the author of the post: APB | madmarko
Post † RIP Slaven aka Wyatt_EaRp †
Kao sto ste pretpostavljam svi do sada i culi i videli, nas bivsi head admin, admin, prijatelj, rodjak, saigrac u cs, saigrac u doti, poznanik, kako kome sta dodje, je poginuo, ili je ubijen, istraga dalja ce nadam se pokazati sta od to dvoje. Radi se o dobrom decku, Wyatt Earpu, tj pravo ime i prezime Radanovic Slavenu 1990.godiste.

Da li je zasluzeno ili ne, zasto on kada je bio dobar decko, necu o tome da polemisem, nisam ovde da citiram bibliju. Neka mu je laka zemlja i neka pociva u miru, nadam se da je otisao na neko bolje mesto. Sto se mene kao mene tice, on je bio razlog zasto sam ja vec evo skoro godinu dana na ovom community-ju, on je jedini razlog sto sam se zadrzao. Posto sam u to vreme menjao servere kao carape, svuda redom su me banovali za aim i wh, a on je veoma profesionalno i mirno da tako kazem (znam, cudno za njega) odreagovao i unbanovao me, i time me naterao da se zadrzim na ovom community-ju i postanem aktivan na public serveru i forumu, a evo i dan danas sam tu gde jesam...

Kasnije naravno smo se jos vise zblizili, skontali smo se nekako, i poceli smo svakodnevno da se cujemo na skype, i igramo cs i dotu. I to je trajalo do relativno skoro, dok i njega i mene nisu stigle neke obaveze gde nismo mogli tako cesto da radimo to. I iz tog naseg poznanstva, mogu reci da je bio veoma dobar decko, pun zivota i radosti, uvek spreman za zezanje i zabavu. Jeste da ga nisam znao uzivo, ali imam osecaj kao da jesam. Trebali smo se i naci kada je dolazio par puta za BG, ali nismo stigli od obaveza, uglavnom sam ja radio kada je on dolazio. Iznenadio me i kada se setio za vreme ovih poplava da me pozove i pita me kako smo Marina i ja, posto je cuo da je Obrenovac potopljen skroz, i to me je zvao iako ni tamo u Bijeljini kod njega nije bila bajna situacija. I bas sam hteo da ga pozovem, i to bas na dan kada je poginuo, ili kada je ubijen, sta vec, i eto nesto mi nije dalo da ga cujem po poslednji put... Tako da o njemu uglavnom imam samo reci hvale za ovih nasih evo skoro godinu dana poznanstva, tj mogu reci slobodno prijateljstva, jeste da se nismo znali uzivo, ali kao sto vec rekoh, kao da jesmo... Malo cudno zvuci, ali takav osecaj imam. I zbog toga, naravno, veoma mi je krivo sto se ovo dogodilo...

No sta je tu je... Mi jedino sto mozemo da uradimo je da mu koliko toliko odamo pocast, i odrzimo secanje na njega jos koliko toliko ovde gde smo ga i upoznali, ovde na ovom community-ju. Drugim recima, imao sam na umu da u narednom periodu, u narednih par dana, nebitno koliko, drzimo pocetni deo nicka, kao fora clan tag, RIP Wyatt | nick, ja sam to odmah stavio cim sam cuo novosti. Naravno, nemojte razumeti ovo kao obavezu, nego sam cisto rekao kako cu mu ja odrzati pocast i secanje na njega, a vi ostali koji ste ga znali pridruzite se ovome ako hocete, a ko moze i ima mogucnosti da ode na sahranu, time jos bolje naravno.

Naravno, ovo za nick je glupost skroz i ne znaci nista sa obzirom da coveka vise nema, i pored toga nista drugo nije ni bitno vise u vezi svega ovoga, ali pretpostavljam da 90% nas nece moci da ode u Bijeljinu na sahranu (ili Derventu, gde ce vec sahrana biti), pa tako da ga ovim cinom koliko toliko ispostujemo, posto je ja mislim zasluzio, bez obzira na sve sto se dogodilo u medjuvremenu. A vi koji ste bili bliski sa njim, blizi nego on i ja sto smo bili (ovim mislim na clanove porodice, Tita, i ako ima jos neko nisam siguran), najiskrenije saucesce...

† RIP Slaven aka Wyatt †

Show/Hide Signature

03 Jun 2014, 00:21
Profile
Owner

Online: 218d 14h 49m 59s
Pohvalio: 99 x
Pohvaljen: 181 x

Say Thanks to the author of the post: ^vip^
Post Re: † RIP Slaven aka Wyatt_EaRp †
Neverovatnа poruka me je dočekala u toku jučerašnjeg dana od našeg isto tako Head Admin - "Ludi Milojko" on je najbliži našem Slavenu Radovanoviću - zvani kod nas na forumu Wyatt_EaRp. Znate i sami da smo se mi svađali oko totalne gluposti gde je on terao svoje, ja nešto svoje itd itd, uglavnom nebitno. Sa njim sam se i uživo video kao članovi Head Admina, gledao sam da se sa svima upoznam ako je moguće uživo. On je uvek bio šaljive prirode i voleo je da se šali na svačiji račun. Uvek je gledao da iz lošeg pretvori nešto u zabavu kako ne bi došlo do gluposti. Naravno znao je kao i svako da plane, zbog čega mislim da je naše prijateljstvo tu bilo i stalo na žalost, ali ni tada ni do dan danas nisam imao ništa protiv njega, čak što više želeo sam da mi se javi da se pomirimo.

Ja sam još uvek u neverici da se to desilo nekome koga odlično znam, takođe i Ludi Milojko - Jovica ga predobro zna. Neverovatno da se to njemu desilo, prvo sam mislio da se to desilo only4you ili kako već mu ide nick, sa kojim sam držao KingNet predhodni. Ali kada mi je bolje rečeno od strane mnogih članova i ljubitelja naših server-a da je to Slaven Radulović nisam mogao da verujem! Kao što možete videti on jeste banovan sa foruma od strane mene, što mi je bilo jako teško da uradim i krivo, ali nisam mogao drugačije. Sada ću sve to korigovati i promeniti njegov nick u ovo što je mare već rekao, nadam se da se neće ni on tamo na nebu ljutiti.

Mogu samo da kažem još na kraju, da se nadam da će pronaći te lopove-bitange-ubice koji su to učinili i zaista ih dobro kazniti! A Slaven Radulović zvani Wyatt_EaRp svugde po internetu se nadam da će pronaći mir i spokoj! NEKA MU JE VEČNA SLAVA! Pokušaću ako ikako mogao uz dogovor Jovice da odem na sahranu. Takođe hvala marko što si me preduhitrio u vezi ove objave, nisam stizao zbog posla.

† RIP Slaven aka Wyatt †

Show/Hide Signature

03 Jun 2014, 14:44
Profile
Girls

Online: 1d 10h 16m 12s
Pohvalio: 2 x
Pohvaljen: 4 x
Pol: Žensko

Say Thanks to the author of the post: Kacaa :)
Šokirala sam se kad sam čula juče šta se dogodilo. Javili mi Jovica i Marko, nisam verovala.. ne znam ni šta da kažem
Odmah mi je proletelo kroz glavu sprdanje sa njim na cs-u, forumu, a često smo on i ja pričali na ts-u.. žao mi je što se nismo dugo čuli u poslednje vreme...
ne mogu da verujem da ga više nema

Neka počiva u miru.

03 Jun 2014, 16:46
Profile
APB ® Level 1

Online: 9d 22h 12m 25s
Pohvalio: 0
Pohvaljen: 0
Pol: Ništa

Say Thanks to the author of the post: ^N1ke^
Neka mu je vecna slava! Pocivaj u miru Slavene! †

04 Jun 2014, 09:28
Profile
Member

Online: 17m 18s
Pohvalio: 0
Pohvaljen: 0
Pol: Ništa

Say Thanks to the author of the post: nobot
Ispricao mi je Slaven Milincic sa kng-hq.com sta se desilo...
Neka ti je laka zemlja Slavene...

drag1c.

07 Jun 2014, 23:29
Profile
Head @ PB Admins

Online: 193d 7h 57m 28s
Pohvalio: 153 x
Pohvaljen: 51 x

Say Thanks to the author of the post: SasvimLudCovek