Loading...
It is currently 16 Nov 2018, 07:07
Switch to mobile style
It is currently 16 Nov 2018, 07:07

Prvi koraci na forumu ( UPUSTVO )

Da se registrujes klikni --> OVDE
Da se prijavis klikni --> OVDE

Detaljno upustvo kako da se registrujete možete pogledati youtube video ispod

Obaveštenja

Linkovi

Dobrodošli na APB ® Community forum. Budite aktivni i pratite novine.

Download Linkovi

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 
 U maju kupujem LG G2 (Ako ima neko punude neka javi) 
Author Message
Owner

Online: 222d 1h 25m 25s
Drzava: Serbia (rs)
Pohvalio: 101 x
Pohvaljen: 178 x
Pol: Muško

Facebook:Facebook
Say Thanks to the author of the post: ^vip^
Post U maju kupujem LG G2 (Ako ima neko punude neka javi)
U maju planiram sebi konacno uz pomoc pozajmljenog kesa koji cu vracati kao kad bi kupio nesto na kredit ili ti rate, kupiti ovaj telefon :) Vreme je da i sebe pocastim necim skupljim i kvalitetnim pa da budem miran narednih 5 godina, ako ne i vise :D

Ako ima neko dobre ponude u smislu da je telefon bez ikakvih ogrebotina, tackica, losih mana znaci skoro da je nov ili nov neka se oglasi ;) Cena nesme preci vise od 290 Eura

Image

Show/Hide Signature

25 Apr 2014, 12:19
Profile
Owner

Post Re: U maju kupujem LG G2 (Ako ima neko punude neka javi)
Vidim da tu niko od klinaca ne konzumira telefone :) Sve u svemu nasao sam ovaj telefon gde cu kupiti.

Show/Hide Signature

05 May 2014, 11:09
Profile
Owner

Post Re: U maju kupujem LG G2 (Ako ima neko punude neka javi)
Evo jos i utiske da ostavim oko telefona posle 2 meseca koriscenja tj malo manje. PREDOBAR :) Mislim kakav sam imao ovo je avion. Ali naravno kada pogledam ovako iz druge perspektive kao neki doktor, onda imam da kazem sledece.

Kamera koja je zaista dobra kada slikate danju i kada je svetlo, besprekorne slike pravi, takodje i video snimke koji su u full hd i bas dosta uzima GB. Snimci tu do 5 min ili malo vise snimanja je vec 1gb :) Zato sam ja gledao da uzmem od 32 gb interne memorije jer mesta za SD karticu nema, jedino ce imati novi model G3. Sto se nocnog rezima tice, tu imam samo kritike, lose odradjeno, dosta mu treba da se fokusira, dugo traje jedno slikanje, jer ipak dok on ne fokusira dotle blic svetli, pa kad se skonta sa mozgom onda slika. To je neka zamerka sto se toga tice i za te stvari je SAMSUNG doktor, ali ih ne volem zbog ekrana i oblika. A prednosti su sve ostalo, baterija odlicno drzi ovako veliki ekran. Dosta je lak telefon i jako je dobro za ruku i dzep. Ne bi preporucio ni jedan inch veci od ovog, jer je taman. :) Ekran koji ima IPS panel je predobar i daje jako lepu i cistu sliku. Video mozete da zumirate, kao i slike, mozete da stavljate aplikacije sa strane pa posle ih koristite, ima dosta dobrih fazona itd itd. U sustini isprsio sam se da budem miran sledecih 10 godina nadam se, ako se ne desi neko zlo kao sto se zadesilo prvog dana, al o tome sada necu :) Tako da u sustini je telefon predobar, i jos jedna prednost koja mi se svidja kod njega je kada vas neko zove, podignete telefon onda se stisa zvuk, ne morate nista da stiskate, prislonite telefon na uvo i razgovor moze da pocne ;) Sto je odlicna stvar ako ste u nekom pokretu ili su vam prljave ruke, pa da ne bi drndali ekran, samo prislonite uvetu i sam razgovor se aktivira ;)

Show/Hide Signature

27 Jun 2014, 09:35
Profile
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 3 posts ]