Loading...
It is currently 15 Aug 2018, 22:13
Switch to mobile style
It is currently 15 Aug 2018, 22:13

Prvi koraci na forumu ( UPUSTVO )

Da se registrujes klikni --> OVDE
Da se prijavis klikni --> OVDE

Detaljno upustvo kako da se registrujete možete pogledati youtube video ispod

Obaveštenja

Linkovi

Dobrodošli na APB ® Community forum. Budite aktivni i pratite novine.

Download Linkovi

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 
 Prodajem graficku karticu MSI GTX 760 TF Gaming (OC edition) 
Author Message
APB ® Level 5

Online: 234d 20h 46m 3s
Drzava: Serbia (rs)
Pohvalio: 42 x
Pohvaljen: 196 x
Pol: Muško

Facebook:Facebook
Say Thanks to the author of the post: APB | madmarko
Post Prodajem graficku karticu MSI GTX 760 TF Gaming (OC edition)
Kao sto i sam naziv teme kaze, prodajem ovu graficku. Tacan naziv sa svim specifikacijama:

Grafička kartica GeForce GTX760 MSI GAMING OC 2GB DDR5, DVI/HDMI/DP/256bit/N760 TF 2GD5/OC

Posto ovo nije neki zvanicni sajt za male oglase, necu postavljati sliku moje graficke. Zaista nema potrebe, graficka ko graficka. Nisam je udarao, tukao, grebao, ili sta vec, stoji u kucistu dve godine i nesto malo jace, i nisam je dirao uopste. Imam dobre kulere, tako da pretpostavljam da ni prasinu na sebi nema koliko duva sve ovo :D Sto bi rekli, efekat hirurske sale :D I naravno dobijate ceo sadrzaj, sa sve ambalazom i sve sto se nalazi u njoj.

Evo vam sajt zvanicni msi sa tom grafickom, tako da tu mozete sve videti, i specifikacije detaljne i koje je nagrade osvojila:

https://www.msi.com/Graphics-card/N760-TF-2GD5OC.html#hero-specification

Eh da, jos je pod garancijom, da znate i to, jos nekih godinu dana, pogledacu tacno datum pa javljam ko je zainteresovan.

Razlog sto je menjam je jednostavno sto hocu da je zamenim za novu, i to istu ovu samo za generaciju napredniju, zato sto ova MSI ima najbolje hladjenje, najkvalitetnije "pipe-ove" i ova dva Twin Frozr venta, a samim tim i najbolji clock i oc, sto je veoma bitno u jednoj seriji.

I naravno da dodam da menjam cisto da bih se spremio za buducnost, inace je i ova odlicna, naravno ne moze sve na ultra za to treba 400-500 eura da izdvojite i to samo za graficku, ali GTA 5, Unity, Syndicate moze sve izmedju high i ultra, dok novi Battlefield Hardline moze sve na ultra opusteno posto je dobro optimizovana. Tako da je sto bi se reklo "best buy", ne kaska mnogo za novom serijom i njenom naslednicom GTX 960 koja kosta oko 300 eura. Sto je najveci vic ove 4 igre igram vec godinu dana i nijednu nisam presao :P Ali sam zato probao tako da su vam to informacije iz prve ruke.

Za dogovor oko cene, i ostala neka dodatna pitanja ukoliko sam zaboravio nesto da napisem ovde, slobodno mi se obratite preko pm, ili drugih kontakata koje mozete videti u mom profilu.

Srecna kupovina, pozdrav :D

Show/Hide Signature

19 Mar 2016, 14:53
Profile
APB ® Level 5

Online: 234d 20h 46m 3s
Drzava: Serbia (rs)
Pohvalio: 42 x
Pohvaljen: 196 x
Pol: Muško

Facebook:Facebook
Say Thanks to the author of the post: APB | madmarko
Post Re: Prodajem graficku karticu MSI GTX 760 TF Gaming (OC edit
Prodato, vise srece drugi put :D

Show/Hide Signature

26 May 2016, 01:03
Profile
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 2 posts ]